Рекордних показників захворюваності на коронавірус варто очікувати в найближчі пару тижнів.
МОЗ допускає, що в найближчі два тижні захворюваність на коронавірус в Україні буде оновлювати антирекорди. Про те, коли чекати поліпшення ситуації, в ефірі Україна 24 розповів глава відомства Максим Степанов, – передає Коресондент.
“За нашими прогнозами, ще близько двох тижнів ми можемо рости – і за кількістю хворих, і за кількістю госпіталізованих. Це відбувається за рахунок певних областей, регіонів. Колись у лідерах у нас були Івано-Франківська область, Чернівецька, зараз це все переміщається ближче до центру, на схід. Нас ще чекає доволі напружена ситуація з третьою хвилею COVID-19. Це може бути близько 25 тисяч за добу”, – прогнозує міністр.
За його словами, погіршення ситуації пов’язане з порушенням карантинних обмежень. Як зазначив міністр, для МОЗ дуже важливим є безумовне дотримання існуючих обмежень. У зв’язку з цим він закликав посилити контроль за дотриманням правил.
Нагадаємо, МОЗ оновило ”карантинні” зони: відомо, де Закарпаття.
- Степан Гіга: історія, яку слухають, а не забувають
- Два Великодні на Закарпатті. Історія, факти, традиції
- Закарпаття на смак: географічне значення, що об’єднує гори, Тису та прадавні виноградники
- Сіль, золото, газ і термальні води: реальний ресурсний баланс Закарпаття без міфів
- Зуби, біль і прогрес: як на Закарпатті формувалася стоматологія від імперій до приватних клінік

Додайте коментар