
Депутати та представники закордонних ЗМІ потрапили під обстріл на Донбасі та були евакуйовані в укриття.
Народні депутати та журналісти під час поїздки на Донбас 19 лютого потрапили під обстріл бойовиків. Про це повідомила речник фракції Слуга народу Юлія Палійчук.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Є 24 години”, – Зеленський зробив резонансну заяву
“На одній із позицій народні депутати та представники закордонних ЗМІ потрапили під обстріл і були евакуйовані в укриття”, – йдеться у повідомленні.
Зазначається, що сьогодні народні депутати від Слуги Народу спільно із представниками закордонних ЗМІ побували на позиціях українських сил у районі Світлодарська.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ”Тероризм не знає кордонів”: у ОДА розповіли про те, що відбувається на Закарпатті
Вони поспілкувалися з військовими щодо оперативної обстановкм та загострення, яке спостерігається в останні дні.
Також представники Слуги Народу передали одному з підрозділів ЗСУ дрон, необхідний для виконання завдань у зоні ООС.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Росії зробили заяву щодо пересування військової техніки



Нагадаємо, що ”Тероризм не знає кордонів”: у ОДА розповіли про те, що відбувається на Закарпатті.
Додайте коментар