Не більше 8 годин на добу: для закарпатців з’явилася важлива інфомрація (ВІДЕО)

Очільник Закарпатської ОДА провів планову зустріч з керівником НЕК “Укренерго” Володимиром Кудрицьким.

Обговорювали питання енергозабезпечення Закарпаття та стабілізацію графіків подачі електрики до споживачів у громадах. Адже останнім часом закарпатці живуть більше без світла, аніж з ним. При цьому, ліміт відключення електроенергі не має перевищувати більше ніж 8 годин на добу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 500 поранених за два дні: жорсткі бої за Бахмут тривають (ФОТО, ВІДЕО)

“Розбираємося, чому дефіцит потужності в нашому регіоні перевищує середній показник у країні, який озвучує НЕК “Укренерго”, – зазначив очільник області.
“Закарпаття останніми тижнями живе в межах суцільних аварійних відключень до 16 годин на добу. До нас релокувався бізнес, переїхали сотні тисяч ВПО тощо. Тож така ситуація є абсолютно неприпустимою, – додав Віктор Микита. – Без допомоги НЕК “Укренерго” не обійтися”.

Також, за словами голови облдержадміністрації, є питання до ПрАТ “Закарпаттяобленерго”, яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вже почалось: Нафтогаз оголосив про нововведення – що тепер можна

“Однак зараз ні я, ні краяни не відчуваємо системності в роботі (ми з сім’єю звикли жити під гуркіт генератора, котрий довелося придбати як і тисячам закарпатцям). Будемо оптимізовувати цю роботу та допомагати колегам працювати ефективніше. Маємо досвід у кризовому менеджменті”, – зазначив Микита.

Голова Закарпатської ОДА розповів, що сьогодні домовилися про перегляд коефіцієнтів та пропорцій розподілу електроенергії між регіонами, враховуючи всі чинники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: путінський генерал назвав наступну ціль для ракетних ударів по Україні: “Все зупиниться, буде хаос”

Тому наразі очікують на додаткову потужність для Закарпаття. Мета – не більше 8 годин відключення абонента на добу.

Нагадаємо, що російські ЗМІ поширюють фейки про 128-му Закарпатську бригаду (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*