На КПП “Вишнє Нємецьке-Ужгород” водій підпалив своє авто на іноземній реєстрації. Фото згорілої автівки опублікувала Словацька митниця.
Як стало відомо українець намагався перетнути кордон на автомобілі іноземної реєстрації. Проте вже словацькі прикордонники виявили проблеми з документами.

Правопорушник вийшов з автомобіля і запалив його.


Далі віннамагався втекти від відповідальності, але зусиллями українських прикордонників порушник був затриманий.
Пожежу ліквідували словацькі вогнеборці. На жаль, автівка згоріла вщент.
Нагадуємо, Пункти пропуску “Косино” та “Дзвінкове” відновили свою роботу у звичному режимі

Додайте коментар