Недалеко від Закарпаття після COVID-щеплення померла молода жінка – ЗМІ

Розтин молодої жінки, вакцинованої препаратом AstraZeneca, показав набряк мозку, тромбофілію і легеневу емболію.

Після отримання першої дози вакцини від коронавірусу виробництва британсько-шведської компанії AstraZeneca в Словаччині померла 38-річна вчителька, проте прямий зв’язок між цими подіями не встановлений. Про це в п’ятницю, 12 березня, повідомило Словацьке телебачення.

Зазначається, що викладачка померла через два тижні після уколу. До цього вона виступила на телебаченні і розповіла про свій стан.

За словами жінки, вона була готова до побічних ефектів, але не очікувала такої інтенсивності. При цьому вчителька заявила про високу температуру, сильні головні болі і болі в суглобах. Через кілька днів після ефіру її госпіталізували. У лікарні пацієнтка померла. 

Згідно з інформацією телеканалу, розтин показав набряк мозку, тромбофілію і легеневу емболію. Однак батько жінки стверджує, що дочка померла через препарат AstraZeneca, перша партія якого поставлена ​​в країну. 

Зазначається, що на сьогодні в Словаччині зафіксовано понад 800 повідомлень про побічні ефекти COVID-вакцинації, проте про смертельні випадки не йшлося. У цілому зробили щеплення вже 388,5 тисячі громадян, з них 208,3 тисячі – двома дозами.

Нагадаємо, що на Іршавщині розпочалася Covid-вакцинація (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*