”…необхідно цікавитися проблемами інших”, – Папа Франциск звернувся до світу

Святіший отець на початку нового року закликав народи до миру і братерської солідарності, зазначивши, що першим кроком до цього має стати мир із самими собою і тими, хто поруч.

Папа Римський Франциск у перший день нового року виступив зі своєю традиційною молитвою “Ангел Господній”, закликавши до миру, повідомляє Vatican News

У своїй промові понтифік висловився за те, щоб 2021 рік став роком “братерської солідарності та миру для всіх, роком, наповненим довірчими очікуваннями і надіями”. 

“Болючі події, якими був позначений шлях людства в минулому році, особливо, пандемія, вчать нас, наскільки необхідно цікавитися проблемами інших і розділяти їхні турботи”, – сказав Папа Римський. 

Він зазначив, що мир є “не тільки відсутністю війни”, але і “життям, наповненим сенсом”, яке спрямоване “на особисте виконання у взаємообміні з іншими”. 

“Мир зможемо будувати, якщо почнемо перебувати у мирі із самими собою і з тими, хто поруч, усуваючи перешкоди, що заважають нам піклуватися про нужденних і тих, хто живе в злиднях. Йдеться про розвиток менталітету і культуру турботи, щоб перемогти байдужість, культуру відбору і суперництво, які, на жаль, переважають”, – сказав Франциск. 

На завершення Папа Франциск побажав, щоб мир панував у серцях і сім’ях людей, у громадах і народах.

Нагадаємо, Ужгород потрапив до ТОП-5 найпривабливіших міст України.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*