”Січень 2021 року буде теплішим за попередні роки”, – синоптики

Погода у січні 2021 року буде значно теплішою ніж у попередні роки. Синоптики прогнозують вищу за середні багаторічні значення температуру повітря.

Що кажуть синоптики

Температура повітря буде на 2 – 2,5 градуса вищою від середніх багаторічних значень. Про це повідомили в Укргідрометцентрі.

Середня місячна температура передбачається -4…0 градусів, а у південній частині місцями +1…+3 градусів,
– підкреслили синоптики.

До речі, у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського повідомили, що в Києві рік завершився температурними рекордами.

Зокрема, 30 грудня у столиці вперше за 140 років середньодобова температура повітря становила +5,3 градуса. Це на 0,7 градуса вище від рекордного значення температури для цього дня 1913 року. Така температура відповідала погоді кінця жовтня.

Зверніть увагу! За даними синоптиків, Різдво 2021 року в Україні буде незвичним і по-весняному теплим. Натомість одразу після свят вдарять морози. Втім надовго у нашій країні вони не затримаються.

До речі, місячну кількість опадів прогнозують у межах 27 – 56 міліметрів. У Карпатах цей показник буде значно вищим – до 75 міліметрів, а у горах Криму сягне до 122 міліметрів.

Нагадаємо, у Мережі оприлюднили меню з цінами в Буковелі: мережа шокована.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*