Новина із Закарпаття облетіла всю Україну

Рішення Хустської міськради облетіло всю Україну.

У місті Хуст на Закарпатті одну з вулиць перейменували на честь прем’єр-міністра Британії Бориса Джонсона. Британський політик з першого дня повномасштабного вторгнення Росії підтримував Україну та є кумиром багатьох українців та другом нашої країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський підписав несподіваний указ – ЗМІ (ДОКУМЕНТ)

Вулиця імені Бориса Джонсона раніше називалася на честь російського письменника Льва Толстого. Відповідне рішення 22 липня ухвалила Хустська міська рада, повідомиляє пресцентр міськради.

Зазначається, що на порядку денному засідання було одне з найбільш обговорюваних серед населення питань – перейменування вулиць у рамках процесу дерусифікації, який розпочався в Україні з початком повномасштабної війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатську митницю очолив посадовець з Донецька (ФОТО)

“Через війну Росії проти України розпочалася активна робота з декомунізації. Відтак Хустським міським головою ще навесні було зініційовано перейменувати у Хустській МТГ вулиці з радянськими назвами, а це – 60 вулиць”, – йдеться в повідомленні.

Нові назвали були затверджені “з метою відзначення подвигу, масового героїзму та стійкості громадян, виявлених у захисті території України під час відсічі збройної агресії Російської Федерації з огляду на правовий режим воєнного стану”.

У місті також з’явилися вулиці Василя Стуса, Патріотів України, В’ячеслава Чорновола, Незалежності та інші.

Нагадаємо, що президент виступив із терміновою заявою (ФОТО, ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*