Заготовки для вишиванок: як обрати і де купити

Вишиванка – наш національний символ. Дизайнери у всьому світі почали активно використовувати у своїх колекціях українську символіку. Сьогодні на піку моди опинились українські вишиванки ручної роботи. Серед новітніх модних тенденцій – жовтий та синій кольори з квітковими візерунками.

Українська вишиванка – це не просто одяг, це справжній захисний амулет. Тому вишиванка своїми руками, заготовки яких можна купити в інтернет-магазині Скринька Рукоділля, буде дуже цінною річчю у вашому гардеробі.

Перші вишивки мали сакральне значення. То були вишиті сорочки для релігійних ритуалів. Їх дарували немовлятам, щоб захистити від нечистої сили. Сорочки завжди вишивали жінки, тому вони були заряджені емоційно, символізували добро, любов і вірність.

Вишивка бісером стала сьогодні дуже популярною. За допомогою вишивки можна створювати унікальні вироби. Але для рукодільниць, які тільки починають займатися вишивкою, це може бути трохи складно. Щоб уникнути зайвого клопоту, краще купити заготовки для вишивання.

Якщо для українців з давніх-давен вишивка була сакральним одягом, то в сучасних умовах вишивка набула особливого значення в багатьох сферах людського життя, стала засобом вираження патріотизму. Щоб отримати гарну вишиванку, просто потрібно купити заготовки вишиванок жіночих сорочок. Величезний вибір представлено за цим посиланням.

У нашому інтернет-магазині можна придбати заготовку для вишиванки з різними орнаментами. Візерунки української вишивки діляться на три групи: геометричні, рослинні, тварини. Усі вони є елементами символіки давніх вірувань і культів.

Для демонстрації краси природи були потрібні квіткові малюнки у вишивці. Ці моделі є реальними формами життя в природі. 

Найбільш поширеними рослинними орнаментами у традиційних українських мотивах вважаються “калина”, “дубове листя”, “виноград”, “барвінок”, “хміль” та багато інших. Заготовки вишиванок із квітковим візерунком дуже популярні серед майстринь.

Значення таємних символів квіткового орнаменту починається з калини. У давнину це дерево асоціювалося з народженням Всесвіту, сонцем і зірками. Назва калини походить від стародавнього сонця “Коло”. Калина на вишивці символізувала своєрідне безсмертя, і навіть епоху Відродження.

Також заготовки вишиванок жіночих сорочок можна придбати і з виноградним листям. Виноград символізує радість та насолоду сімейним життям. На думку антропологів, виноградник – те, що є життєво важливим полем, де глава сім’ї чоловічої статі виконує роль сіяча, але дружина зобов’язана вирощувати виноградники і доглядати їх.

Крім того, заготовки вишиванок дуже популярні з червоним маком. Вважалося, що сорочка з вишитими маками захищає свого власника від усякої шкоди. У сім’ях, де чоловіки загинули на війні, дівчата на своїх сорочках застосовували цей шаблон, зобов’язуючись зберегти та продовжити козацький рід.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*