Одному з голів ОТГ Закарпаття хочуть висловити недовіру

Мова про голову Керецьківської ОТГ Мушку Михайла Михайловича, який нещодавно став фігурантом резонансного злочину про хабарництво.

До нього відкрито звернулася директорка Кущницького ЗЗСО Белей Ганна.

“Звертаюсь до вас від імені тисячі батьківської громади виділити наші кошти, які ми платимо в Керецьківську громаду, на безкоштовне харчування учнів початкової школи нашого закладу. Багато громад України харчують своїх учнів за державні кошти, а не за батьківську плату, як робите це ви. Це знущання над учнями і батьками. Я скажу вам ,де взяти кошти!!!!! Наші податки у громаду дозволяють харчуватися всім нашим учням безкоштовно. А ви наші кошти вклали у свої захмарні зарплати. Прикро нам всім, що ви приходите в школу і розпоряджаєтеся батьківськими коштами, що дітям купити за власні гроші, а за наші кошти ви встановили собі більше 2х мільйонів заробітних плат. Ще раз звертаємось до депутатів:,, Зняти із керівництва громади їхні зашкалений премії та інтенсивність. Тоді буде за що і громаду розвивати і дітей безкоштовно харчувати”.

Нагадаємо, що раніше в Кушницькому ЗЗСО знищили шкільний дендропарк, який довгі роки був окрасою школи та чудовим місцем для відпочинку.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*