Папа Римський озвучив світу невтішні прогнози, які описані в Біблії

На тлі несподівано обмілілої через відливів Венеції прогноз Папи Франциска звучить практично як вирок, вважають журналісти.

Людству загрожує новий всесвітній потоп, схожий на той, що описує Біблія, заявив Папа Римський Франциск у своїй щойно виданій книжці “Про пороки і чесноти”. Про це пише Daily Mail

За словами понтифіка, якщо лідери різних країн не відреагують на те, що відбувається, – зокрема, танення льодовиків і зміни температур – на світ чекає катастрофа. 

“Всесвітній потоп станеться, якщо ми продовжимо йти тим самим шляхом”, – вважає Франциск. 

Франциск також не забув нагадати, що Ной пережив потоп винятково завдяки тому, що був доброчесним. У зв’язку з цим понтифік припустив, що для боротьби з кліматичними змінами владі потрібно в першу чергу зосередити свої зусилля на боротьбі з корупцією і несправедливістю. 

Понтифік звертав увагу на цю проблему ще у 2015 році, представивши свою другу енцикліку (папський документ-звернення, присвячений певним питанням) “Хвала тобі” (Laudatosi), у якій розповів про проблеми екології та захисту навколишнього середовища. У документі він назвав зміну клімату “глобальною проблемою, яка загрожує серйозними наслідками”, закликавши людство до відповідальності за Землю.

Нагадаємо, заробіток у 5 мільйонів доларів – з гаманця вивели біткойни, які пролежали там 11 років.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*