У МЗС Словаччини перепросили Україну за слова свого прем’єра про Закарпаття

Ігор Матович недоречно пожартував незабаром після переговорів глав МЗС Словаччини та України в Києві.

Міністр закордонних справ Словаччини Іван Корчок перепросив за “жарт” свого прем’єр-міністра про Закарпаття в обмін на російську вакцину Супутник V. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook в ніч на четвер, 4 березня.

“Сьогодні я спілкувався зі своїм українським партнером, міністром закордонних справ Дмитром Кулебою. Я вибачився перед ним за недоречні заяви прем’єр-міністра Словацької Республіки Ігоря Матовича на адресу України”, – написав Корчок.

“Мені тим більше шкода, що буквально кілька днів тому ми в Києві дуже добре поговорили про те, як далі розвивати наші відносини”, – додав міністр.

Раніше цього тижня під час радіоінтерв’ю на питання журналіста, що глава словацького уряду пообіцяв росіянам за поставки вакцини Супутник V, Матович відповів: “Закарпатську Україну”. При цьому він дав зрозуміти, що пожартував, і запевнив, що не давав росіянам жодних обіцянок.

У свою чергу глава МЗС України Дмитро Кулеба в соцмережі відповів Матовичу про Закарпаття, запропонувавши йому обміняти кілька регіонів Словаччини на вакцину.

Нагадаємо, Словаччина – отримав чуже громадянство, втрачай своє.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*