Плитка для ванної: як сумістити практичність і красу

У приміщенні з високою вологістю, невідворотним розбризкуванням води після процедур гігієни слід передбачити покриття, яке буде простим в обслуговуванні. Купити плитку у ванну варто як для підлоги, так і для стін, адже по всьому периметру кімнати важливо передбачити чистоту.

Вибираючи матеріал облицювання поверхонь, треба враховувати різні фактори:

  • матеріал;
  • вартість;
  • модні течії;

І, обираючи плитку для ванної кімнати, вкрай важливо насамперед орієнтуватися на власний смак. 

Один матеріал – різні призначення

Керамічна плитка для ванної повинна бути функціональною та практичною. Це важливо! Бо ж в санкімнатах ми починаємо та закінчуємо свій день, проводимо чимало часу, тому там має бути комфортно, затишно та красиво. Саме оздоблювальний матеріал буде ключовим у атмосфері гармонії та краси.

Сайт компанії Керамхолл представляє керамічну плитку для ванної у найрізноманітніших видах, у варіативній структурі та відтінках. 

Яку придбати плитку для ванної кімнати?

При виборі плитки для ванної, варто звернути увагу на водопоглинання. Для підлоги потрібні панелі керамограніту. Вони не пропускають вологу, виключають можливість виникнення конденсату (якщо раптом покриття підлоги втрачає щільність з нижніх шарів).

Слід згадати й про антиковзання. Бо ж на вологій підлозі досить легко впасти. Фрагменти облицювання з рельєфом з покриттям, стійким до ковзання, забезпечують оптимальне зчеплення. Навіть босоніж після душу ризики впасти мінімальні.

Важлива також і зносостійкість. Інертність до стирання, агресивних хімічних очисних засобів, змін механічних навантажень. А кожен сезон ремонт точно ніхто проводити не буде. Тому вибирайте покриття, максимально довговічне, з хорошими експлуатаційними характеристиками (хоча б із можливістю реставрації, швидкої зміни пошкоджених фрагментів).

Розмір має значення

Плитка для ванної обов’язково підбирається за розмірами окремих сегментів. Ціна вказується за м2, тому легко розрахувати витрати матеріалу. Фахівці радять великоформатний матеріал для великих розмірів ванних, щоб процес монтування був простим і не дуже тривалим. Для невеликих приміщень краще вибирати невеликі плитки. 

Також купити плитку для ванної кімнати можна, щоб викладати цікаві орнаменти з плиток 4-5 класу стирання.  А будь-яку плитку легко адаптувати під потрібні розміри шляхом різання.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*