Полковник ЗСУ назвав території, які Україна може повернути уже до Нового року

У разі другого успішного удару по Кримському мосту угруповання російських окупантів на Херсонщині та на півосторові опиниться фактично у “котлі”.

Сили оборони мають стратегічну перевагу над російськими військами і до Нового року можуть почати звільняти окуповані території Херсонської та Запорізької областей і, ймовірно, Криму. Таку думку 24 каналу розповів полковник запасу ЗСУ, військовий експерт, льотчик-інструктор Роман Світан. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: рф застосувала в Україні хімічну зброю – ВМС

Він зазначає, що в разі другого успішного удару по Кримському мосту угруповання російських окупантів на Херсонщині та на півосторові опиниться фактично у “котлі”. Окрім цього, він вважає, що україснькі військові зараз можуть бити по логістичному ланцюжку поблизу адмінмежі між Херсонщиною та Кримом.

“В нас дуже хороші стратегічні позиції. Тож Запорізьку, Херсонську та, можливо, Крим ми вже можемо почати звільняти ще до Нового року. Принаймні, можемо упродовж грудня підійти до Криму – до одного з переходів до Арабатської стрілки, Чонгару чи Перекопу”, – вважає Світан.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина заблокувала виділення для України 18 мільярдів євро

На його думку, далі ЗСУ можуть рухатися по території з-під Сватового в бік Щастя, що допоможе визволити північ Луганщини з подальшим виходом на Луганськ. А далі, як гадає військовий експерт, потрібно рухатися в бік Росії.

Майже одразу, як українські військові звільнили Херсон, окупанти почали посилено обстрілювати місто. Немає і дня, щоб Херсон не був під ворожим обстрілом. Під ураженням – житловий фонд та інфраструктура міста. Застосовують танки, артилерію, міномети. Є жертви та потерпілі.

Нагадаємо, що у Молдові впала російська ракета, випущена по Україні: що відомо (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*