“Невже прильот?”: Закарпаття сколихнув потужний вибух

Нічний вибух налякав жителів одного із сіл Перечинщини.

У селі Тур’я-Реметівської ОТГ на Перечинщині люди почули потужний вибух серед ночі. Від дивного пострілу багато людей повибігало з будинків. Про це пише ГК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Закарпатців попередили про небезпеку

За інформацією очевидців “бабахнуло” о 3:00 годині ночі. Одним із свідків, що підтверджує цю інформацію, є жителька пані Марія із вулиці 8-го Березня. Як відзначає господиня, в той час вона спала, аж раптом її розбудили моторошні звуки.

“Я уже спала. То була ніч, третя година. Аж раптом чую шось бухло надворі”, – зазначає Марія.

“Я налякалась, не могла уже спати й побігла тут же надвір. Но, уже, думаю, шось прилетіло від тих рашистів”, – додає жінка.

“Шо то за звуки були, не можу сказати. Но потужний вибух був точно й багато хто із вулиці чув, як шось лупнуло. Чи то і дійсно шось десь поцілило, чи піротехнікою гралися діти. Але так пізно, я сумніваюсь, шо дітям кортить постріляти петардами”, – наголошує пані Марія.

“Хоч усе може бути. Щороку біда із тими петардами. Діти усе відкісь мають оту заразу, й батьки не спішать навчити розуму, що зараз війна і піротехніка заборонена. На сході України ідуть бої, гинуть наші солдати, а у нас люди геть подуріли із тими лупанями петард. Та й не лише діти ними стріляють, бачила днями, як учень старшого класу ішов додому зі школи й жбурнув петарду під чужі вікна. Лупнуло так, що углухнути можна, а тому нич, пішов додому посмійкуючись. Я на нього кричу, а той мені матами шити услід”, – розповідає співрозмовниця.

“Боїмось дальших військових дій, шо запланують рашисти? Війна на сході, але і тут не спокійно. Бо ворог цілить, куди попало. Йому все одно. Пам’ятаю, як прилетіло від рашистів у гірський Воловець, то хто його знає, що далі чекати від росіян закарпатцям”, – розводить руками пані Марія.

Нагадаємо, що Угорщина заблокувала виділення для України 18 мільярдів євро.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*