“Посилюють”: У Закарпатській ОВА повідомили важливу інформацію

У Закарпатській області вирішили посилити контроль за дотриманням державних норм щодо сейсмостійкого проєктування та будівництва.

Відповідне розпорядження сьогодні підписав голова Закарпатської ОВА Віктор Микита.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На “очі” на фронт: військовим ЗСУ на Бахмут необхідна термінова допомога

“Трагедія, яка відбулася в Туреччині та Сирії через землетруси, показала, що цього можна було уникнути, дотримуючись норм сейсмічності під час будівництва. Закарпаття – також сейсмічно активний регіон, тож ці питання потребують додаткової уваги та контролю на всіх рівнях”, – зазначив очільник області.

Тож на Закарпатті посилюють контроль за неухильним дотриманням антисейсмічних вимог державних будівельних норм та правил під час підготовки проєктної документації організаціями-розробниками на нове будівництво, реконструкцію й експлуатацію будівель і споруд різного призначення, що зводяться або розміщуються на території області.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захисниця із 128-ої Закарпатської ОГШБ знищила російський танк, разом з екіпажем (ФОТО)

“Залучаємо Державну інспекцію архітектури та містобудування України в особі Управління ДІАМ у Закарпатській області для посилення контролю за дотриманням забудовниками вимог і норм щодо сейсмічності”, – додав голова ОВА Віктор Микита.

Водночас обласне управління ДСНС перевірить готовність сил і засобів щодо їх залучення у разі виникнення землетрусів, на постійній основі організує проведення навчань і тренувань особового складу з розбору завалів, пошуку і рятування людей у таких випадках.

Нагадаємо, що Бахмут може впасти найближчими днями – генсек НАТО.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*