Правила вибору холодильника для маленької кімнати

За умови обмеженого простору можна використовувати побутову техніку компактних габаритів. Виробники пропонують багато вдалих варіантів для оформлення маленьких за площею квартир, будинків та навіть робочих кабінетів. Один з найкорисніших пристроїв, які використовуються вдома та незамінні на роботі – холодильник. У ньому можна зберігати принесений обід або охолоджувати напої в літню спеку. Як вибрати компактний пристрій правильно, розглянемо в матеріалі далі.

Особливості компактних холодильників

Невеликі за розміром холодильники зазвичай встановлюються в приміщеннях, де дуже обмежений вільний простір – про цю особливість знає багато користувачів. Однак на цьому переваги такої техніки не закінчуються. Компактні та навіть мініатюрні за габаритами холодильники крім цього:

  • добре вписуються практично у будь-який дизайн;
  • споживають мінімальну кількість електроенергії;
  • відрізняються значною місткістю (якщо вибирати техніку з правильно розміщеними поличками, ящиками та камерами);
  • працюють безшумно завдяки малій потужності;
  • виконують ті ж функції, що й моделі великих розмірів.

Ще одна важлива особливість компактних холодильників – їхня різноманітність. Це стосується кольорів, стилів, варіантів оформлення дверцят та ін.

Як вибрати холодильник невеликих розмірів

Щоб зробити вибір техніки самостійно та не припуститися помилки, важливо враховувати кілька параметрів. Для будь-яких компактних холодильників, у тому числі представлених в інтернет-магазині Алло, такими вважаються:

  • Принцип розміщення. Це можуть бути вбудовані та зовсім непомітні стороннім або окремі конструкції.
  • Обсяг. Важливо враховувати кількість продуктів, яку потрібно зберігати в холодильнику. Є компактна техніка, яка містить від 50 до 250 л.
  • Кількість камер. Однокамерні пристрої (з однією полицею, що морозить та розміщується у верхній частині холодильника) і двокамерні конструкції з повноцінним відсіком для заморозки.
  • Тип розморожування. Крапельна система (ручне розморожування) передбачає необхідність періодичного відключення техніки від джерела електроенергії, а технологія No Frost не потребує такого примусового розморожування.
  • Економічність. Більшість сучасних моделей належить до класу енергоефективності А, А+ або А++, що забезпечує значну економію електроенергії.
  • Додаткові опції. До таких можуть належати захист від дітей (наприклад, блокування дверцят), антибактеріальне покриття, захист від перепадів напруги, спеціальні фільтри для усунення неприємних запахів, швидке охолодження та ін. Різні бренди пропонують неоднакові набори додаткових характеристик холодильного обладнання.

Приймаючи рішення купити холодильник для роботи, важливо правильно оцінити, для чого конкретно він буде потрібен, щоб не переплачувати за непотрібні функції. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*