Як волонтери наближають Велику Перемогу України над ворогом

24 лютого 2022 року… Цей день змінив життя кожного українця. Кожен з нас з болем буде згадувати і розповідати про нього своїм дітям, внукам… Кожен з нас буде розповідати, як об’єдналися люди в кривавій боротьбі за свою землю та свою незалежність. Як нелюд-диктатор хотів за лічені години захопити нашу країну, та зазнав нищівної поразки. 

Допомога під час безжальної війни

Сотні тисяч людей. Так, саме стільки людей змінили свою професію і стали волонтерами. Стали допомагати наблизити Велику Перемогу в кривій війні. Всі об’єдналися заради єдиної спільної мети – перемогти ворога та відбувати неньку-Україну. 

Наші воїни ЗСУ та ТРО на лінії зіткнення захищають нас від ворожих куль. Захищають наш суверенітет та рідну землю. Волонтери ж допомагають забезпезпечувати їх всім необхідним. Допомагають їм та допомагають нам, щоб день, якого чекає увесь світ, вже нарешті настав. Волонтери під час війни також допомагають і постраждалим. Та, на превеликий жаль, запитів завжди більше, ніж реальних можливостей допомоги. 

Під час повномасштабного вторгнення армії вбивць та ґвалтівників на українську землю, благодійна організація “Хочу допомогти” – wanttohelp.in.ua набула статусу благодійного фонду. Покровськ, Дружківка, Курахове, Бахмут, Селидове, Білецьке, Краматорськ, Словянськ, Калинове, Костянтинівка… Мешканці цих та ряду інших прифронтових населених пунктів щиро вдячні волонтерам БФ “Хочу допомогти”. Та, одна організація не може забезпечити потреби всіх тих, хто постраждав внаслідок воєнних дій. Тож, волонтери вирішили співпрацювати. Співпрацювати заради Перемоги.

Щодня, щохвилини благодійники організації “Хочу допомогти” накопичують та детально аналізують запити від інших БФ, громадських організацій, військових ЗСУ та бійців ТРО, громад біженців та найрізноманітніших сервісів взаємодопомоги. Тож всі небайдужі можуть допомогти всім потребуючим. Бо ж наша підтримка необхідна всюди. Як на передовій, так і в тилу. А особливо тим людям, життя яких зруйнувала безжалісна та кривава війна. 

Проекти БФ “Хочу допомогти”

Дизельний генератор для 65 батальйону, два автомобілі “швидкої” допомоги для фронтової Миколаївщини, УЗВ JEKEN-45 для вертольотчиків, дощовики та каремати для бійців ЗСУ, продуктові набори для переселенців, евакуаційні ноші, квадрокоптер DJI MAVIC 3, рюкзаки для парамедиків, форма для наших захисниць ЗСУ, аптечки  IFAK (Individual First Aid Kit) для військових, 25 рацій для фронту, GPS-навігатор для розвідки, турнікети для ЗСУ… Багато? На перший погляд так. Бо ж насправді це лише малесенький перелік необхідного для Великої Перемоги. Це проекти БФ “Хочу допомогти”. Деякі з них вже реалізовані. 

Волонтери, наближаючи Перемогу, наразі шукають водіїв. З-за кордону або лише по Україні. Це для перевезення гуманітарної допомоги. Для фронту не вистачає амуніції. Тож ще шукають постачальників сертифікованого військового спорядження за цінами виробника. А ще, шукають таких самих благодійників. Для більш якісної допомоги потребуючим та пришвидшенню Великої Перемоги України. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*