Прем’єр-ліга: “Минай” завтра зіграє проти “Дніпро-1”

В цю неділю, 22 листопада, наша команда проведе свій передостанній домашній поєдинок в календарному році. Суперником буде «Дніпро-1». Матч відбудеться на стадіоні «Авангард» в Ужгороді.

Враховуючи, що до зимової перерви залишилося зовсім небагато, а домашніх ігор взагалі два, то цей матч набуває неабиякої важливості. Особливо на фоні прикро втрачених очок у останніх матчах.

«Дніпро-1» – суперник дуже серйозний. Так, наразі вони займають лише 10 сходинку і тільки на 2 очки випереджають «Минай», але від того команда з Дніпра менш небезпечною не стала.

У нашого суперника не задався старт чемпіонату (2 очки за 5 турів), що навіть призвело до відставки Дмитра Михайленка, який останні три роки керував командою та проходив з нею Другу і Першу лігу.

Тепер колективом керує хорватський фахівець Ігор Йовічевіч – екстренер львівських «Карпат» та загребського «Динамо». Він зміг поставити гру на «комбінаційні» рейки та нарешті з’явилися очки – здобули перші 2 перемоги в чемпіонаті. Хоча в двох останніх домашніх турах «Дніпро-1» програв – спочатку «Динамо», а потім «Колосу». Проте, це якраз слугуватиме мотивацією для нашого суперника – третій раз поспіль втрачати очки вони не захочуть.

У нас же мотивації на цю гру не менше. Дуже вже хочеться забути результат матчу з «Десною» та нарешті збагатитися заліковими очками. Тим більше граючи вдома. Поки у нас ця статистика не дуже: 1 перемога -1 нічия – 1 поразка. Враховуючи гру з «Динамо», то 2 поразки, але той матч лише номінально був домашнім.

Що цікаво, така ж статистика у дніпрян щодо виїзних матчів – 1 перемога (над «Львовом»), 1 нічия й 1 поразка.

Варто зазначити, що у цій грі нам не допоможе через перебір жовтих карток Антон Шиндер. У дніпрян не зможе зіграти Ігор Когут. Також, варто зазначити, що від «Дніпра-1» в основну збірну відправлялися Сергій Булеца та Олександр Назаренко, а в молодіжну Єгор Ярмолюк та Владислав Дубінчак.

На жаль, гра пройде без вболівальників згідно з постановою Кабінету міністрів №641 щодо організації протиепідемічних заходів під час проведення футбольних матчів в умовах карантину та з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Проте вболівальники зможуть подивитися її у прямому ефірі. Гру буде показувати «Футбол 1». Матч розпочнеться о 14.00, – інформує МукНет.

Нагадаємо, вирішальний матч Україна-Швейцарія, в якому мали приймати участь двоє закарпатців, скасували.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*