Проблеми з насосом в пралці

Автоматична пральна машина входить до переліку побутової техніки, яка є практично у кожній квартирі та приватному будинку. Ринок пральних машин пропонує споживачам безліч моделей, які відрізняються один від одного розміром, кольором, об’ємом робочого бака, кількістю корисних опцій, а також брендом виробника та ціною. Однак усі без винятку машини-автомати мають конструктивні вузли, без яких експлуатація обладнання стає неможливою. До них належать насоси, які відповідають за циркуляцію води в системі пральної машини та її злив у міру закінчення процесів прання та прання цілком.

Чому ламається насос пральної машини?

Ремонт насоса пральних машин може знадобитися з різних причин( детальніше тут https://fixme.com.ua/remont-pralnykh-mashyn/ ). На працездатність цього вузла можуть негативно вплинути:

  • фізико-хімічні властивості води Якщо міститься багато солей, вони відкладаються на всіх частинах машини, в тому числі і в насосі. Просвіт патрубків зменшується, і машина виходить із ладу;
  • використання неякісного прального порошку, що збільшує рівень корозії металевих частин насоса;
  • потрапляння до системи зливу сторонніх тіл;
  • неакуратна або просто надто інтенсивна експлуатація автоматичної пральної машини, зміна режимів під час прання:
  • часті збої в електроживленні.

Проблеми з насосом можна порівняти із хворобами серця, яке зношується, якщо неуважно до нього ставитися. Однак насос в умовах інтенсивного навантаження може вийти з ладу і внаслідок природного зношування – у цьому випадку рекомендується його заміна.

Ремонт насосів у Львові

Наша компанія надає послуги з термінового ремонту насосів пральних машин практично всіх відомих у Росії марок. Майстер приїде до власника машини додому, діагностує несправність і прийме рішення – усунути її на місці, забрати несправний насос із собою в сервіс або запропонувати єдину можливу «евакуацію» машини в майстерню, якщо з’ясується, що поломка насоса пов’язана з іншими проблемами, що вимагають серйозного ремонту.

Кваліфікований ремонт насоса пральних машин виконується в режимі гарантії і на платній основі, якщо гарантійний термін вже минув або в наявності вина експлуатанта домашньої техніки. Ми розуміємо, наскільки важлива пральна машина в побуті і завжди намагаємося провести ремонтні роботи в найкоротші терміни, незважаючи на свята, відсутність комплектуючих та інших непередбачуаних ситуацій.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*