”Пропонують по 40 грн/куб”: якою буде ціна на газ у грудні

Ціна на газ в Україні залишиться високою і в грудні 2021.

Наразі газопостачальні компанії публікують місячні тарифи на газ для населення в грудні.  Більшість постачальників відмовилися від місячних планів, залишивши тільки річну пропозицію.

Компанії пропонують на грудень місячні ціни на газ, які досягають 40 гривень за кубометр. “ТАС Енергія країни”пропонує газ по 38,35 гривень (у листопаді – 38,35 Гривень, у жовтні – 30,06 гривень, у вересні 20,96 гривень за кубометр).

Але більшість постачальників відмовилися від місячних тарифів на газ, залишивши тільки річну пропозицію. Це стосується компаній під брендом “Твій Газзбут”, на які припадає значна частина ринку. “Нафтогаз України” теж не пропонує місячний тариф.

Річні тарифні плани не змінилися і залишаються значно вигіднішими. Кілька компаній пропонує річний тариф нижче 8 гривень, зокрема, ГК “Нафтогаз України” – 7,96 гривень за кубометр. Базові річні фіксовані ціни, як і раніше, коливатимуться від 7,80 до 13,50 гривень за кубометр. Більшість компаній встановили річні ціни до 9 гривень за кубометр. 

ГК “Нафтогаз України”, яка виконує функції постачальника “останньої надії” (ПОН), попередила, що пільгова ціна газу на рівні 7,96 гривень за кубометр для побутових клієнтів діє тільки до 30 листопада. З 1 грудня ціни зміняться. Підвищення торкнеться 500 тисяч домогосподарств, якщо вони не укладуть контракт з новим постачальником.

Нагадаємо, що за газ платитимуть по-новому.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*