«Російські солдати тримали їх у нелюдських умовах»: українець показав жахіття полону (ФОТО)

За 26 днів полону не витримавши жахливих умов померло 10 людей, а окупанти не дозволили їх навіть поховати.

Росія принесла невимовні страждання українцям і не зупиняється на цьому. Ми ще не знаємо всіх жахіть, які творять загарбники на нашій землі, але й від тих, які спливають на поверхню стигне кров у жилах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Близько 30 бійців Закарпатської ТРО в один день загинули за Україну, ще один – у полоні (ВІДЕО)

Стало відомо про ще один випадок, коли загарбники взяли у полон сотні мешканців одного населеного пункту. Мова йде про місто Ягідне Чернігівської області. Цю історію опублікували на інстаграм-сторінці телеканалу СТБ.

“Близько 300 мирних жителів перебували у полоні в підвалі місцевої школи міста Ягідне Чернігівської області. Протягом 26 днів російські солдати тримали їх у нелюдських умовах. Вони страждали від нестачі їжі, свіжого повітря та ліків.”, – йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 24-річний закарпатець потрапив у полон рашистів (ВІДЕО)

“Більшість із них вперше за 26 днів змогли побачити сонце та подихати свіжим повітрям лише тоді, коли російські війська відступили. Потім вони виявили, що їхні будинки зруйновані та повністю пограбовані. Це єдине фото, що свідчить про жахливі події, зроблене одним із полонених жителів, якому вдалося сховати телефон.”, – йдеться у повідомленні.

 Нагадаємо, що 21-річний закарпатець потрапив у полон рашистських окупантів (ВІДЕО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*