Санки та б/у техніка: що українці купляли в інтернеті у період локдауну

Через запроваджений локдаун у січні 2021 року більшість магазинів працювали лише онлайн.

Згідно даних Prom.ua, найчастіше у цей період українці купляли санки та снігоходи. Відзначимо, що саме в січні був потужний сніг Так, на круглі тарілки для катання та дитячі санки витрачали в середньому 580 гривень. 

Водночас, українці купляли й дрібну побутову техніку – навушники, кабелі та гарнітури для електроніки. Найчастіше обирали бездротові навушники, а кабелі – з перехідником для найрізноманітніших пристроїв. На них, в середньому, витрачали 431 та 185 гривень відповідно.

Через закриті дошкільні та загальношкільні навчальні заклади зріс попит на м’які іграшки, конструктори, настільні ігри та книжки. Українці найчастіше купляли ‘‘Твістер’’, карткові ігри, серію Гаррі Поттера та ‘‘Бідний тато, багатий тато’’ Роберта Кійосакі. За ігри віддавали 463 гривні, а за книги – 262 гривні. 

На одяг в період локдауна українці в середньому витрачали 800 – 1145 гривень. Найчастіше купляли спортивні костюми та взуття на хутрі. 

Також українці витрачали гроші й на корм для тварин, подарунки ручної роботи, прикраси, іграшки для дорослих та б/у техніку. Неабияким попитом користувалися й послуги репетиторства та ремонт. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*