Відомий препарат від ВІЛу може зберегти зір – дослідження

Макулодистрофія – найпоширеніша причина втрати зору у зрілому віці. Американські біологи виділили групу препаратів, які можуть успішно боротися з цим захворюванням. 

Інгібітори зворотної транскриптази (NRTI) – це клас антивірусних препаратів. Вони активно використовуються в лікуванні вірусного імунодефіциту людини. В ході дослідження вчені виявили, що інгібітори зворотної транскриптази (NRTI) можуть бути корисними в терапії макулодистрофії. 

Мета дослідження полягала в аналізі даних 4 баз даних різних компаній медичного страхування. Вчені з Інституту біологічних досліджень Солка помітили, люди, котрі вживають інгібітори зворотної транскриптази (NRTI) значно рідше, майже на 40%, хворіють на макулодистрофію. 

В результаті успішного завершення дослідження, вчені вирішили віднайти медикаменти, які б могли блокувати утворення інгібіторів зворотної транскриптази (NRTI). Це допомогло б запобігти втраті зору в літніх людей. Саме тому, науковці закликають протестувати цей препарат і всі його похідні.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*