Щоб завжди були гроші в домі: ось що потрібно зробити на Новий рік 2023

Що робити на Новий рік за народними прикметами, щоб потім “купатися” в грошах? Читайте про традиції наших предків далі в матеріалі.

Найголовніше правило на Новий рік (2023), яке існувало у наших предків — повернути всі свої борги перед святом. Вірили, якщо цього не зробити, то весь прийдешній рік будеш мати фінансові проблеми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще один молодий Герой із Закарпаття віддав своє життя за Україну (ФОТО)

Існує ще одна важлива народна прикмета на Новий рік — не варто купувати подарунки близьким і друзям на останні гроші. Тому що будете відчувати нестачу грошей весь наступний рік.

Обов’язково проведіть перед новорічно-різдвяними святами генеральне прибирання будинку. Якщо зустріти свято в ідеально чистому домі, скоро в ньому з’являться й фінанси. Але краще встигнути прибрати все до опівдня 31 грудня. Після 12 години дня виносити сміття з хати заборонено. Ви можете разом з ним винести на смітник фінансове благополуччя сім’ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки годин буде світло на Новий рік: графік відключення електроенергії на 31 грудня

Не забудьте прикрасити символ будь-якого Нового року — ялинку. Тут також існують свої правила. Чим багатший вигляд вона матиме, тим успішнішим буде ваш Новий рік. Тому вішайте на новорічну ялинку не лише гірлянди та іграшки, але й цукерки та паперові банкноти, згорнуті в трубочку.

Якщо ви не хочете у прийдешньому році заощаджувати на їжі, не варто накривати бюджетний святковий стіл. На Новий рік 2023 приготуйте смачні і різноманітні страви, які сподобаються символу Нового 2023 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки годин буде світло на Новий рік: графік відключення електроенергії на 31 грудня

Обов’язково поставте на новорічний стіл сільничку. Наші предки вірили, що саме сіль допомагає відлякати негатив і нечисть. А щоб вони не змогли проникнути до оселі та завдати фінансових проблем, потрібно також насипати солі з обох боків порогу дому.

Не забудьте провести ревізію одягу перед зустріччю Нового року 2023. В кишенях не повинно бути дірок, інакше гроші “витікатимуть” назовні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вдень на Закарпатті загинув молодий чоловік: що з ним трапилось (ФОТО)

У фужер з шампанським покладіть монету золотистого кольору. Під бій курантів випийте напій, а монету покладіть до гаманця — вона буде вашим талісманом, який привертатиме гроші.

Щоб не економити на нових речах у прийдешньому році, варто святкувати лише в новому одязі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Із 30 грудня по 3 січня: Закарпаттяобленерго звернулось до споживачів

А коли гості вже розійдуться, не варто одразу прибирати страви зі столу. Залиште на ньому фрукти, цукерки та хліб. Так ви зможете привернути матеріальне благополуччя.

Астрологія, тарологія, нумерологія, ворожіння, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Нагадаємо, що на Закарпатті виявили тіла двох чоловіків: що з ними трапилось.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*