Словаччина відтермінувала заплановане повторне масове тестування на коронавірус

Противники проведення масового тестування пропонують взагалі відмовитися від цієї практики.

Словаччина змінює свою стратегію щодо Проведення загальнонаціонального тестування на коронавірус. Про це йдеться на сайті видання dw.com

Прем’єр-міністр Словаччини Ігор Матович заявив ввечері в середу, 25 листопада, що заплановане на перші вихідні грудня повторне загальнонаціональне тестування населення відкладено на невизначений термін, повідомляє агентство новин dpа,.

Стало відомо, що всередині уряду немає єдності з цього питання. А асоціація міст і громад країни своєю чергою виступила з вимогою взагалі відмовитися від практики проведення загальнонаціонального тестування. Замість цього у майбутньому пропонується зосередитися на тестуванні вразливих груп населення.

Згідно з опублікованою 26 листопада місцевою службою охорони здоров’я статистикою, кількість нових випадків інфікування коронавірусом знову зростає, незважаючи на проведене кілька тижнів тому масове тестування.

Раніше противники проведення масового тестування заявляли, що короткострокове скорочення кількості нових випадків зараження пов’язане не з проведеним тестуванням, а із запровадженням у жовтні часткового локдауну.

Нагадаємо, у Словаччині протестували проти обмежень через коронавірус.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*