Стало відомо, як залишатися на зв’язку навіть у критичній ситуації

В умовах постійного відключення світла та зв’язку українцям треба знати способи, за допомогою яких можна залишатися на зв’язку.

Навіть в умовах блекауту можуть статися події, які потребують негайного зв’язку. Тому варто притримуватись порад, які допоможуть залишатися на зв’язку, коли немає електроенергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тривалість відключень зростає: Закарпаттяобленерго терміново звернулось до людей

Як залишатися на зв’язку в умовах блекауту

  1. Треба користуватися фіксованими мережами звʼязку. Якщо під час вимкнення світла не працює мережа вашого оператора, то варто скористатись національним роумінгом.
  2. Українцям радять завантажити всю важливу інформацію в памʼять смартфона або виписати на папірець. Це стосується і номерів телефонів, щоб можна було залефонувати з будь-якого телефону.
  3. Окрім того, варто скоротити всі розмови до мінімуму, щоб не перенавантажувати мережу. Адже саме у цей час хтось може намагатися використати мережу, щоб викликати рятувальників або швидку.
  4. Варто більше користуватися текстовими повідомленнями, а не дзвінками та відеодзвінками.
  5. Також українцям радять встановити обмеження трафіку в налаштуваннях застосунків та найменшу роздільну здатність в налаштуваннях відео на Youtube – так відео зможуть хоч повільно, але провантажуватись.
  6. Варто не користуватися режимом автоматичного завантаження медіафайлів у месенджерах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще одна категорія чоловіків не підлягає мобілізації: кого не призвуть

Як викликати ДСНС, якщо немає зв’язку

Щоб викликати ДСНС, треба зателефонувати 112. Якщо потужності мережі недостатньо, то треба надіслати повідомлення близьким із проханням зателефонувати.

Також, з метою уникнення таких випадків, можна заздалегідь встановити на телефон месенджери, які працюють за принципом рації, щоб тримати звʼязок, якщо зникне мережа.

Нагадаємо, що військком розповів, яке покарання чекає на ухилянтів.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*