Супергерой із Закарпаття показав всю правду, що коїться на передовій (ФОТО, ВІДЕО)

Закарпатський ДІАЛОГ вже розповідав, що Василь Магочій з Виноградова — кулеметник в ЗСУ. До війни він працював у Чехії на будівництві. Коли почалася повномасштабна війна, повернувся до рідного Закарпаття і одразу ж пішов до центру комплектування.

Наразі Василь Магочій вже захищає Україну в складі легендарної 10 окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» на передових позиціях на “найгарячішому” Бахмутському напрямку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомі нові ціни газу на травень

Супергерой розповідає, що за час служби мав дуже багато бойових сутичок — військові РФ намагалися іти в наступ. А боєць з побратимами відкривав вогонь з кулеметів у відповідь.

Так, військовий у соцмережі опублікував відео, відзняте на нульовій позиції. За десятки метрів від Василя та його побратимів знаходилися окупанти.

@vasa508038j

♬ оригинальный звук – вася
@vasa508038j

♬ Ой, Молодой – FINIK

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовим хочуть надати відпустку на 60 днів: які умови

Супергерой каже, що кожен день для нього цікавий і неповторний. Йому подобається воювати й знищувати ворога. Морально-бойовий дух у Василя і його побратимів на передовій — на високому рівні.

Наразі ж військові окремого кулементного взводу 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади збирають донати для придбання автомобільних запчастин та іншої техніки, яка допоможе наблизити Перемогу.

Щоб переказати, перейдіть за лінком – ось тут.
Також донатити можна і на номер картки:
4149 4998 0321 4145 – Магочій В.М.

Крім цього, допомогти можна також і автомобільними деталями, тепловізорами, дронами…
Для довідки: Магочій В.М.

Нагадаємо, що війська РФ скинули авіабомби на село (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*