Таксі в Ужгороді: де і за скільки замовити

Ужгород – велике місто, мешканці та гості якого регулярно користуються послугами служб таксі, що працюють цілодобово за будь-яких погодних умов.

За допомогою подібних служб можна дістатися до аеропорту та на вокзал, заощадивши кошти на платну стоянку, яка коштує досить дорого, вранці без запізнень потрапити на роботу, уникаючи великого скупчення людей… А це особливо актуально у період активності респіраторних вірусних захворювань. Також до послуг служб таксі вдаються й бізнесмени, які тимчасово залишилися без власного транспортного засобу, люди, які приїхали до Ужгорода у справах або просто відпочити та інші.

Проте далеко не всі знають, до якої служби краще звернутися, особливо з огляду на кількість служб таксі в місті.

Елітні служби таксі Ужгорода

Ті, хто вважає за краще пересуватися на чистих дорогих транспортних засобах бізнес та представницького класу з охайними завжди ввічливими водіями, можуть обрати одну з елітних служб таксі в Ужгороді.

У таких службах клієнту не скажуть «у Вашому районі немає вільної машини», йому не доведеться довго чекати або самостійно пояснювати приїжджому водієві, який не знає місто, як дістатися кінцевої точки шляху.

Більшість служб пропонують послугу «постійне замовлення», завдяки якій клієнту немає необхідності щодня вставати раніше, щоб зробити замовлення. Послуга передбачає щоденну подачу транспортного засобу одночасно за адресою замовника.

Також елітні служби таксі пропонують автомобілі на весілля. З таких машин можна зняти всі атрибути служби таксі та прикрасити транспортний засіб на власний смак. Відсутність атрибутики є актуальною і для бізнесменів, які не хотіли б, щоб партнери знали, що вони пересуваються не на власному автомобілі.

Бюджетні служби таксі Ужгорода

Проте далеко не кожному по кишені платитимуть за таксі сотні гривень. Для цієї категорії людей в Ужгороді працює кілька десятків служб таксі з доступними цінами і цей список щомісяця доповнюється.

Багато компаній пропонують callback. Це послуга, за якої клієнту достатньо набрати номер і покласти слухавку. Оператори компанії самостійно передзвонюють для оформлення замовлення. Таким чином клієнт не витрачає кошти на оплату дзвінка.

Завдяки послузі «попереднє замовлення» клієнт може не переживати, що запізниться на вокзал або ділову зустріч, автомобіль чекатиме на нього в заздалегідь обумовлений час.

Під час дзвінка служби таксі клієнт запитує адресу, куди він збирається їхати, після чого оператор називає суму поїздки. Це дозволяє замовнику вибрати найбільш доступну службу та уникнути спроб з боку водія взяти із замовника якомога більше.

Переваги

Служби таксі Ужгорода мають безліч переваг:

  1. Практично всі служби таксі Ужгорода працюють офіційно, маючи ліцензію на перевезення.
  2. У службах працюють професійні водії.
  3. Водії регулярно проводять перевірки у медичних працівників.
  4. Більшість транспортних засобів обладнано навігаторами, які допомагають безперешкодно знайти необхідну вулицю чи будинок, не затримуючи клієнта та не намотуючи для цього зайві десятки кілометрів.
  5. Всі автомобілі проходять регулярне техобслуговування, завдяки чому перебувають у хорошому стані, не становлячи небезпеки для клієнтів та інших учасників дорожнього руху.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*