Таро-прогноз на тиждень з 29 березня по 4 квітня 2021 року для всіх знаків Зодіаку

Розклади карт Таро на тиждень з 29 березня по 4 квітня допоможуть Знакам Зодіаку відкрити завісу таємниці і дізнатися про події найближчого майбутнього.

Експерти рекомендують уважно вивчити карти і обов’язково зіставити їх тлумачення з подіями з життя. Так буде простіше зрозуміти сенс і уникнути помилок, інформує Ukr.Media.

Овни

Кінець березня пройде у Овнів благополучно. Аркан “Імператриця” обіцяє успіх і благополучне завершення розпочатих справ. Аркан закликає Овнів не поспішати, щоб уникнути помилок і прикрих неприємностей.

По карті “Вежа” Овни не повинні жити минулим, яке заважає розвитку. Аркан закликає відмовитися від старого, щоб дати місце паросткам нового і знайти для себе перспективні цілі.

По карті “Дурень” Овнам не можна ігнорувати здоровий глузд і передчуття. Аркан говорить про успіхи, але для того, щоб щастя не пройшло стороною, Овнам важливо бути пильними. Така тактика допоможе не упустити своє щастя.

Тельці

Карта “Імператор” закликає Тельців до наполегливості, це допоможе завершити справи березня. По ній необхідно керуватися кращими рисами характеру і діяти чесно, щоб завоювати авторитет і знайти благополуччя.

В середині тижня від Тельців будуть потрібні увага до деталей і завчасне планування. Карта “Закохані” говорить про вибір, який допоможе піднятися на новий щабель. Головне — не помилитися.

Кінець тижня пройде успішно, якщо Тельці прислухаються до поради карти “Смерть”. Вона полягає в необхідності залишити спроби воскресіння віджилого минулого і закрити двері, щоб отримати можливість відкрити нові.

Близнята

По карті “Колісниця” Близнята зможуть без праці завершити розпочаті справи. Аркан закликає до рішучих дій і оптимістичного настрою, завдяки якому буде простіше долати перешкоди.

Аркан “Сонце” описує ситуацію, коли труднощі залишаються в минулому. По цій карті в житті Близнят починається біла смуга, коли можна сміливо втілювати в життя плани та нововведення, не побоюючись провалу.

По карті “Суд” Близнят чекає черговий прорив. Аркан обіцяє сприятливе вирішення спорів, набуття контролю над подіями та завершення періоду складнощів. По цій карті важливо діяти чесно, щоб не втратити дорогоцінну репутацію.

Раки

Аркан “Дурень” обіцяє Ракам нові успіхи, але для цього їм належить переосмислити своє життя, виправити помилки та вибудувати тактику таким чином, щоб в ній не було місця промахів і розчарувань.

По карті “Диявол” Ракам не можна ризикувати. На кону буде не лише репутація, але і благополучне життя, тому так важливо бути обачними. Потурання примхам і небажання розвиватися інтелектуально будуть згубними.

Аркан “Імператор” завершує тиждень, вказуючи на успіхи. По цій карті Раки зможуть вийти на новий щабель розвитку, якщо будуть прислухатися до доводів розуму і не стануть здійснювати протиправних дій.

Леви

Березень завершується під егідою карти “Диявол”. Вона закликає Левів до відповідальності. Аркан говорить про необхідність відмови від поганих звичок, які не просто завадять подальшим успіхам, а й підставлять під сумнів репутацію.

По карті “Закохані” Левам належить поміркувати про майбутнє. Аркан говорить про період, коли потрібно прийняти відповідальне рішення, змінити або скасувати яке не вийде. Левам необхідно діяти за велінням серця, а не йдучи на поводу сторонньої думки.

Карта “Колісниця” віщує події, завдяки яким Леви зможуть піднятися на новий щабель успіху. Для того, щоб не оступитися, важливо пам’ятати про те, що самовпевненість і невірна оцінка своїх сил приведуть до поразки.

Діви

Аркан “Маг” відкриває тиждень, вказуючи Дівам на необхідність активних дій. Рішучість і кмітливість допоможуть впоратися зі складними завданнями і прийти до нових успіхів.

По карті “Диявол” Дівам належить битися з темною стороною своєї особистості, щоб не потрапити у владу пристрастей і залежностей. Карта вказує на необхідність відмови від спокус і надмірностей, які не приведуть ні до чого хорошого.

Аркан “Вежа” в розкладі попереджає: Діви мають бути готові до того, що удавана стабільність ось-ось завалиться. Такий стан справ закономірний, і Дівам стане тісно в існуючих рамках, а значить, потрібно виходити на новий рівень, прощаючись з усім, що застаріло.

Терези

Аркан “Колісниця” символізує активність і рух. Терезам вдасться без праці прийти до своєї мети, якщо не зволікати і не покладатися на волю випадку. Доля в їхніх руках — потрібно лише навчитися їй керувати.

По карті “Суд” Терези в середині тижня зможуть звільнитися від труднощів, вирішити складні завдання і просунутися в справах. Аркан закликає чесно виконувати свої обов’язки, щоб не втрачати репутацію і залучати успіх.

Карта “Імператриця” вказує на благополуччя, проте Терезам не можна поспішати. Порада карти — не квапити події і дати їм йти своєю чергою. Так вийде вберегтися від помилок і промахів.

Скорпіони

Початок тижня, судячи з карти “Місяць”, пройде для Скорпіонів нелегко. Аркан закликає почати боротьбу зі страхами, які заважають щастю і процвітанню. Позбувшись від внутрішніх блоків, вийде знайти шлях до щасливого життя.

“Колісниця” в розкладі — карта, що відповідає за стрімкі зміни на краще. Скорпіонам не варто чинити опір подіям, що відбуваються — краще брати в них активну участь, щоб взяти долю в свої руки і досягти потрібних результатів.

По карті “Колесо Фортуни” в життя увірвуться зміни. Аркан попереджає про те, що на події не можна буде вплинути, і Скорпіонам найкраще почекати час, щоб зрозуміти суть того, що відбувається.

Стрільці

“Зірка” в розкладі на початку тижня — оптимістична карта. По ній Стрільці можуть бути впевнені у тому, що рухаються у вірному напрямку. Аркан символізує шлях до успіху, не затьмарений перешкодами та труднощами.

Аркан “Суд” закликає Стрільців діяти наполегливо, але не переступати кордонів. Чесність і вміння вирішувати конфлікти мирним шляхом допоможуть вийти лідерами з будь-якого конфлікту і не втратити обличчя.

По карті “Відлюдник” у Стрільців в кінці тижня буде час на підбивання підсумків і відпочинок. Аркан радить на час залишити турботи, щоб зануритися в свій внутрішній світ і знайти відповіді на важливі питання.

Козероги

Козероги на початку тижня зможуть на якийсь час забути про суєту і залишитися наодинці зі своїми думками. Аркан “Відлюдник” вказує на можливість зробити перерву, завдяки якій вийде набути впевненості і скорегувати плани таким чином, щоб в майбутньому не виникло труднощів.

Карта “Сила” закликає Козерогів до рішучих дій. По цій карті Боротьба за благополуччя не буде складною, якщо мислити оптимістично і не боятися труднощів.

Аркан “Маг” обіцяє Козерогам нові можливості. По цій карті не можна зупинятися на досягнутому — Козерогам важливо шукати нові шляхи розвитку, йти своїм шляхом, який призведе до щастя.

Водолії

Карта “Імператор” завершує березень, і по ній Водолії зможуть прийти до успіху. Аркан закликає до чесної праці і відповідальності, які неодмінно приведуть до мети.

Аркан “Диявол” говорить про час випробувань, коли Водоліям важливо тренувати силу волі. Уміння відмовлятися від усього, що веде до регресу, дозволить без праці подолати тимчасові труднощі.

По карті “Імператриця” Водолії можуть бути впевнені у тому, що вибрали вірний шлях. Щастя вже не за горами — залишилося лише пройти по обраній дорозі.

Риби

“Суд” в розкладі для Риб — карта, що закликає нести відповідальність за вчинки та слова, щоб не втратити репутацію. По цій карті вдасться перемогти в будь-якій суперечці, якщо не покладатися на емоції і слідувати доводам розуму.

По карті “Вежа” Риб чекають зміни, які неминуче увірвуться в життя. Аркан радить не чинити опір тому, що відбувається, інакше Риби ризикують втратити свою удачу.

Аркан “Помірність” закликає Риб уповільнити біг, щоб не упустити важливих знаків Всесвіту. Вони допоможуть знайти вірний шлях до успіху і попередять, якщо вибраний невірний напрямок.

Нагадаємо, Лєра Мандзюк у “Жіночому кварталі” пожартувала про закарпатське село та менталітет (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*