Терпіли понад пів року: на Закарпатті у пологовому стався скандал

В Ужгородському пологовому затримується зарплата за серпень. Через це близько 70 людей на зборах 27 серпня висловили недовіру керівництву закладу. Про це  повідомила акушерка-гінекологиня, учасниця зборів Вікторія Пантьо.

Що сталося у пологовому

Протягом пів року працівникам пологового будинку затримують зарплати.

“Люди терпіли це вже понад пів року. Затримки — від двох тижнів до двох місяців. Тобто, зарплата виплачується, але не вчасно. 31 серпня ми мали отримати зарплату, поки що її немає”, – повідомила у коментарі Суспільному Закарпаття Вікторія Пантьо.

За її словами, керівництво закладу має подавати звіти в Національну службу здоров’я і за виконані роботи відповідно до пакетів медичних послуг згідно з медичними гарантіями отримувати гроші.

“Колектив свою роботу виконує. Якщо, як ми припускаємо, звіти подаються невчасно і кошти на рахунку надходять із затримкою, то керівництву потрібно не боятися, а вийти до колективу і пояснити, що є такі проблеми. Цього за пів року жодного разу не було, попри неодноразові звернення”, — зазначила Вікторія Пантьо.

Як коментують ситуацію керівники пологового

Директор закладу Олег Онопко у телефонній розмові Суспільному повідомив, що наразі перебуває за кордоном, тож порадив звернутися до його заступниці Тетяни Міцьо.

“Колектив недовіру не висловлював. Збори, які відбулись 27 серпня, абсолютно не відповідали тому, що передбачено чинним законодавством, як збори трудового колективу. Були присутні від 25 на початку до 15 людей до закінчення зборів. А у нас працює 340 людей. Це була невеличка група, люди, які абсолютно не представляють інтереси всього колективу. Це не були делеговані з підрозділів члени колективу, це не була профспілкова організація”, — розповіла Тетяна Міцьо.

“Оприлюднили протокол цих зборів на кількох інформаційних сайтах, там посилаються на додаток 1, де є підписи членів колективу. Цього додатка ніхто не бачив. На мою думку, це група зацікавлених осіб, яка не згодна з політикою закладу. У нас загальні збори колективу анонсовані на 17 вересня”, — зазначила заступниця директора.

Щодо ситуації із затримкою зарплати Тетяна Міцьо журналістам повідомила: аванс у серпні працівники отримали, зарплату наразі очікують.

“Поки що нам оплатили наші послуги, які ми здійснили у серпні. Ми ж отримуємо гроші від Національної служби здоров’я, чекаємо наразі кошти”.

Джерело

Нагадаємо, вакцинація перед 1 вересня на Закарпатті: чи щепилися освітяни до початку навчального року (ВІДЕО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*