“Тяжко вам ся робить, нє?”: Ганна Чепа із Закарпаття продовжує пробивати дно (ВІДЕО 18+)

Блогерка із Закарпаття, яка втекла до Чехії та закликає поділити державу, записала ще одне відео та знову зганьбилася.

Раніше ІАА Закарпатський ДІАЛОГ інформував, що закарпатка Ганна Чепа опублікувала відео із закликом на «необхідності» відокремлення Закарпаття зі складу України. За такий її “перформанс” СБУ відкрила проти жінки кримінальне провадження.
За деякий час вона знову зняла відеозвернення, і в черговий раз зганьбилася.

Жінка наразі перебуває в Чехії на заробітках. Через це вона розізлилась на Україну, мовляв, “держава, крім паспорта не дала їй ніх**” та закликала відокремити територію Закарпатської області від України, за що і отримала підозру від СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Авто для закарпатців у Бахмуті: триває збір на автомобіль та ремонт бойових машин

Згодом закарпатка спробувала “перепросити”, проте вчергове накинулась на державу та українців, які зараз протистоять російській агресії.

“Щодо того, що “їб**и Україну – це був перебір, емоції. Я висловила свою думку, бо мені Україна ніх** не дала, не дала можливість за що жити. І я прийшла на чужу землю, щоб тут заробити. Я хочу донести до тих патріотів, чого ви сюди прийшли? Чому тут вдаєте зі себе великих патріотів, а не вдома? Чому ви ображаєтесь на правду. Ви смієтесь з москалів, що вони зазомбовані. Ви нічим не кращі. Бо ви – стадо. І я пішла проти стада. І вам це не подобається, але мені по**й”, – каже блогерка зі Закарпаття.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпатті спалили хрест (ФОТО)

Також скандалістка не визнала підозру від СБУ та заявила, що “стаття загрожує тим, хто їй писав погрози”. Також вона пригрозила українцям, які з нею погоджуються “кримінальним переслідуванням”.

Тепер вже Ганна Чепа з с.Ільниця обурююється, що в Україні не такі високі зарплати, як у Європі. Та все ж вона сказала, що “в Чехах теж за файні очи не платят, айбо туйки ху*риш”.

@_anecken_ #анечкен #закарпаттяпойме #anechken ♬ оригінальний звук – _anechken_

Нагадаємо, що на Закарпатті пограбували заробітчанку: що відомо (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*