Тисячі на рахунках, купа готівки та автомобіль: що задекларував тячівський мер Іван Ковач

Нерухомість, автомобіль, корпоративні права на ТзОВ ‘‘ТРАДЕ плюс’’, купа готівки, понад чверть мільйона гривень та більше 30 тисяч доларів на рахунках – все це задекларував міський голова Тячева Іван Іванович Ковач разом з дружиною Наталією.

Житловий будинок у Тячеві площею по 180 м2 задекларований як спільна власність мера та його дружини. В ньому також проживає їхній син – Ковач Денис. 

У Івана Івановича та Наталії Петрівни є ще три земельні ділянки – одна в Ужгороді та дві у Тячеві. Площа ділянки мера – 600 м2, саме вона розташована на території обласного центру. Ковач Наталія володіє землею площею 861 та 1 000 м2.

Міський голова має також і легковий автомобіль TOYOTA AVENSIS 2010 р. випуску. У декларації зазначено, що окрім Івана Івановича, ним користується його дружина та син.

Готівкою Іван Іванович тримає 161 000 грн, 8 200 євро та 9 700 дол. На банківських рахунках його дружини знаходиться понад 250 000 грн та 34 038 дол.

До теми: мільйони готівки, гектари землі та автомобілі – декларація мера Хуста Володимира Кащука.

З корпоративних прав зазначено 1,3% права на ТзОВ ‘‘ТРАДЕ плюс’’, які має Ковач Наталія. Їх вартість у грошовому вираженні становить 125 000 грн. 

З джерел доходу сім’ї вказано наступне:

  • заробітна плата Ковача Івана отримана за основним місцем роботи у Тячівській міській раді – 452 495 гривень;
  • пенсія Івана Івановича – 128 555 грн;
  • заробітна плата Ковача Дениса отримана за основним місцем роботи у Регіональному сервісному центрі МВС – 89 475 грн;
  • та ще одна його заробітна плата отримана за основним місцем роботи у Регіональному сервісному центрі Головного сервісного центру МВС – 109 246 грн.

Джерела прибутків Ковач Наталії, яка єдина в сім’ї має корпоративні права та на рахунках якої знаходяться грошові кошти, у декларації тячівського мера – відсутні. 

ЕКСКЛЮЗИВ

Будь в курсі останніх новин!
Підписуйся на нашу Facebook-сторінку та Telegram-канал!!!

Читайте також: три автомобілі, готівка та нерухомість дружини – декларація мера Виноградова Степана Бочкая.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*