У Довжанській громаді запрацював модернізований ЦНАП (ФОТО)

Про урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг повідомила Довжанська територіальна громада.

”У своєму вітальному слові голова територіальної громади Віктор Симканич подякував усім, хто так чи інакше брав участь у реалізації даного проекту. Особливі слова вдячності звучали на адресу наших незмінних партнерів міжнародної Програми «U-LEAD Європою». Саме завдяки їх інституційної та фінансової підтримки наш ЦНАП оснащений сучасними меблями, комп’ютерною та оргтехнікою, відповідним програмним забезпеченням”, – йдеться в повідомленні.

В урочистостях з нагоди відкриття взяв участь експерт з децентралізації влади та «куратор» проекту – Іван Дем’янчук. Іван Васильович відзначив, що в рамках проекту співпраці «U-LEAD Європою», наш Центр надання адміністративних послуг є одним з перших на Закарпатті та перший відкритий ЦНАП у сільській територіальній громаді на території Іршавщини.

На створення ЦНАПУ було виділено коштів бюджету громади у сумі 300 тисяч гривень та залучено близько 700 тисяч гривень коштів наших європейських партнерів.

”Створення ЦНАПу – це в першу чергу можливість надання широкого спектру якісних послуг жителям не тільки нашої, а й навколишніх громад. Роботу центру забезпечуватимуть адміністратори, які пройшли навчання та отримали сертифікати відповідності. У населених пунктах, які ввійшли до Довжанської територіальної громади: Приборжавському, Броньці та Липецькій Поляні для надання адмінпослуг населенню створені віддалені робочі місця”,- додають у громаді.

Нагадаємо, помер депутат Довжанської ТГ Василь Захарків.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*