У Берегові прибирали від сміття гору Керек (ФОТО)

У суботу небайдужі мешканці міста взяли участь в акції із прибирання непотребу на горі Керек, на вершині якої встановлений 12-метровий Хрест, у спорудженні якого брав участь і автор цих рядків.

Сюди часто навідуються як жителі Берегова, так і гості міста, щойно одружені молоді пари, просто шанувальники природи, вірники. Щороку до освяченого символу християнства здійснюється хресна хода, яка з молитвами зупиняється біля кожного з 12 Хрестів, які встановлені повз дороги на вершину гори, де майорить головне розп’яття.

На жаль, навколишня територія офіційно ні за ким не закріплена, тому тут немає кому слідкувати за чистотою й порядком, прибиранням непотребу, що залишають за собою, м’яко кажучи, нечемні відвідувачі.

Повернути місцині первісний охайний вигляд вирішив громадський активіст, знаний спортсмен і футбольний тренер Володимир Петрушка. Через соціальну мережу він кинув клич разом прибрати вершину гори. На ініціативу ентузіаста відгукнулись насамперед викладачі навчальних закладів міста та їх вихованці, працівники культосвітніх установ, небайдужі громадяни. Прикметно, що серед “прибиральників” побачили начальника міського управління освіти та культури Едіту Баб’як, багатьох директорів шкіл, відому солістку, вчительку Берегівської ЗОШ № 1 Аксенію Бедзик, голову громадської організації “Екологічний рух “Кольорові баки” Віктора Бучинського та багатьох інших.

Збирання сміття організували окремими фракціями: петпляшки, скло, метал та комунальні відходи, які упакували в поліетиленові пакети. Останні відтранспортували на майданчик ТзОВ “Берег Вертікал”, а пластик – на приймальний пункт вторинної сировини “Кольорові баки”.

Учасники акції вирішили проводити подібні екологічні заходи і в майбутньому та закликають взяти у них участь якнайбільше громадян.

Нагадаємо, на Виноградівщині страшною смертю загинула людина: опубліковано фото (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*