У Генштабі назвали головну мету армії РФ

Окупанти постійно намагаються відновити переправи через річку Дніпро, щоб забезпечити підтримку своїх військ.

Зупинити контрнаступ української армії на Херсонському напрямку залишається найголовнішим завданням армії РФ. Про це заявив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов на брифінгу

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Окупанти ракетами обстрілили об’єкт у Карпатах: відомі подробиці (ВІДЕО)

“Дані розвідки свідчать, що у найближчій перспективі завданням №1 для збройних сил РФ визначено утримати фронт та зупинити український наступ на Херсонському напрямку. Таке завдання ворог планує вирішити, насамперед, за рахунок першої хвилі часткової мобілізації та шляхом збільшення кількості угруповань збройних сил Росії на правобережжі річки Дніпро”, – розповів він. 

За словами Громова, для стримування просування підрозділів ЗСУ у Південно-Бузькому операційному районі противник спрямував до 45 батальйонних тактичних груп, які прискорюють фортифікаційне обладнання оборонних рубежів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Країнам Балтії та Польщі приготуватися: Путін збирає велике угруповання в Білорусі (ВІДЕО)

Як зазначив заступник начальника головного оперативного управління Генштабу ЗСУ, окупанти постійно намагаються відновити переправи через річку Дніпро, щоб забезпечити підтримку своїх військ. 

Українські військові продовжують завдавати ударів по накопиченню особового складу та техніки армії РФ. ЗСУ знищують переправи, склади, тримають під вогневим контролем шляхи логістичного забезпечення ворога. 

Нагадаємо, про перший жіночий обмін: звільнені полонянки розповіли про постійні побиття і тортури.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*