У Польщі хочуть створити ‘‘кімнати плачу’’ для жінок

Консервативна католицька партія Солідарна Польща запропонувала створити спеціальні місця, де вагітні жінки, які через заборону абортів у країні змушені народжувати дитину з патологією, могли б отримати підтримку.

Консерватори хочуть створити спеціальні місця, які б могли називатись ‘‘кімнатами плачу’’. Тут вагітні жінки мали б можливість виплакатись та отримати підтримку, а також консультацію з приводу своїх подальших днів. 

Така ініціатива стала відповіддю на мітинги громадян щодо заборони переривання вагітності на законодавчому рівні. Майже всі політичні партії країни після рішення суду про заборону абортів стали шукати способи підтримки жінок. 

Водночас, опозиціонери закликають не порушувати кримінальні справи проти лікарів, які займаються перериванням вагітностей. Окрім цього, тут запропонували створити спеціальні хоспіси для вагітних, у яких діти можуть з’явитися на світ з деякими відхиленнями.

Щодо громадян Польщі, то у соціальних мережах вони активно критикують ідею створення ‘‘кімнат плачу’’. Люди порівняли це з історією з роману-антиутопії ‘‘Розповідь служниці’’, яку написала Маргарет Етвуд.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*