Через сильні снігопади у Німеччині скасували футбольні матчі та припинили рух транспорту

До Німеччини прийшла негода.

Північні регіони Федеративної Республіки Німеччини засипало чималим шаром снігу. Через негоду декылька футбольних матчів довелося перенести.

Одним з таких матчів стала гра у Бундеслізі між Вардером та Армінією. Футбольне поле на стадіоні в Білефельді було повністю в снігу і непридатне для гри. Варто відзначити, що тривалий час його намагалися привести в порядок, але сніг не припинявся.

В результаті негоди за рішенням футбольного керівництва було оголошено про перенесення матчу між Армінією та Вардером. Нової дати зустрічі футбольних команд на полі поки не названо. 

Через сильний сніг у Німеччині перенесли ще один матч Бундесліги. На полі мали зустрітися Гайденгайм – Падерборн. 

Разом із великою кількістю снігу в ніч на 7 лютого в низці земель країни спостерігалась і ожеледиця. Товщина снігового покриву тут становила від 15 до 40 сантиметрів, а в деяких місцях навіть понад метр. 

Разом з відміною футбольних матчів у Німеччині скасували рух потягів та громадського транспорту. Зокрема, через обледенілі лінії електропередач тут тимчасово не курсують трамваї. Щодо автомобільного руху, то на деяких автомагістралях країни він також ускладений.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*