У Польщі з’явився перший спосіб моментального тестування на коронавірус

У Польщі розробили спеціальний пристрій, за допомогою якого є можливість виявити у організмі людини коронавірусну інфекцію за 10 секунд.

Перша у світі спеціальна розробка належить компанії ML System. При використанні пристрою, проходить аналіз дихання людини і протягом 10 секунд з’являється позитивний або негативний результат. 

Під час презентації цього пристрою був присутній навіть президент Польщі Анджей Дуда. Тут він висловив своє сподівання, що ця розробка допоможе спростити життя людям усього світу. Він також додав, що це відкриття до цього часу немає аналогів. Ймовірно, на думку президента, пристрій швидко пройде всі необхідні клінічні випробування. Дуда також повідомив, що особисто використовував цю розробку для визначення наявності коронавірусної інфекції в організмі. У результаті цього надшвидкого тестування в нього з’явився негативний результат.

Принцип дії цього пристрою подібний до алкотестера. Потрібно видихнути повітря у трубку і за кілька секунд оцінити результат. 

Давід Цицонь, керівник компанії-розробника ML System, у своїй промові зазначив, що експлуатація цього пристрою дозволить зробити ‘‘революцію у боротьбі з коронавірусом’’.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*