У Словаччині через коронавірус можлива відставка уряду

Дискусія між чотирма партіями провладної коаліції розпочалась із-за рішення прем’єра Ігора Матовича закуповувати російську вакцину проти ковіду,- заявила в ефірі телеканалу М1 фахівець Центру закордонних справ та економіки Ніколетта Гараі.

Спеціаліст додала: в лютому одна з партій голосувала проти такого рішення, однак керівник уряду не взяв цього до уваги. Тому партнери по коаліції розпочали перемовини про відставку прем’єра та його уряду. Вплинуло на такий крок і те, що раніше вимагали відсторонити з посади міністра охорони здоров’я, але Матович проігнорував і цю позицію.

На думку Ніколетти Гараі, непорозуміння між коаліційними партнерами виникли давно. Почалось з того, що між партіями різнились погляди стосовно проведення у країні всенародного тестування. Незважаючи на те, що більшість фахівців були проти такого кроку, Матович настояв на тестуванні. Однак, воно не принесло очікуваних результатів, поширення коронавірусу загальмувати не вдалося і система охорони здоров’я у країні опинилась на грані розпаду,- зазначила Ніколетта Гараі.

Про це пише угорське інформаційне агентство МТІ.

Нагадаємо, у МЗС Словаччини перепросили Україну за слова свого прем’єра про Закарпаття.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*