У Словаччині полісмени арештували закарпатця, якого розшукували в Угорщині

Закарпатця, яких переховувався у Словаччині через скоєний злочин затримали випадково, коли він пішов оформляти продовження “побиту” – посвідчення про тимчасове проживання.

Наприкінці листопада 54-річний українець Володимир К., який був зареєстрований на тимчасове перебування в селі Нацина Вес в районі Міхаловце, планував продовжити своє посвідчення ще на місяць, – інформує МукНет.

Однак у Департаменті поліції у справах іноземців виявили, що нещодавно було видано ордер на його арешт в Угорщині. Тож замість підтвердження продовження “побиту” Володимир опинився в камері поліції.

Прокуратура подала клопотання про запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, і в середу це рішення затвердив Кошицький обласний суд. З’ясувалося, що затриманий українець перевозив нелегальних мігрантів і на нього був виданий Європейський ордер на арешт окружним судом міста Матесалка на початку вересня 2020 року.

За матеріалами справи у червні громадянин України Володимир С. провів чотирьох нелегальних мігрантів через українсько-угорський кордон. Далі він передав їх громадянину Угорщини Чабі Т., який відвіз іноземців до міста Ніредьгаза. Згідно з формулюванням звинувачення, там він передав їх Володимиру К., який мав перевезти мігрантів до Західної Європи.

Нагадаємо, неподалік Ужгорода прикордонники затримали трьох нелегалів.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*