Курс долара впав до дворічного мінімуму

Ризикові настрої ще більше зросли на цьому тижні. Це має прискорити зниження курсу долара в найближчій перспективі, вважають аналітики ринку.

Курс американського долара знижується по відношенню до більшості світових валют на оптимізмі з приводу переговорів про стимулювання економіки США, з огляду на ставку на успішне впровадження вакцин проти COVID-19 і відновлення економіки Китаю. Про це повідомляєBloomberg у четвер, 3 грудня.

Зазначено, що австралійський і канадський долари, а також корейська вона на цьому тижні досягли найвищих рівнів більш ніж за два роки, а швейцарський франк знаходиться на найвищому рівні з січня 2015 року. Також сьогодні євро досяг позначки $1,2125 – кращого показника з квітня 2018 року. 

Частина гравців на американському фондовому ринку вважає, що курс долара продовжить падати, а Федеральна резервна система (ФРС) утримуватиме ставки на низькому рівні протягом багатьох років.

2 грудня глава ФРС Джером Пауелл оголосив, що резервна система залишить низькі ставки, поки економіка “явно не подолає небезпеку”, викликану пандемією коронавірусу. 

У Credit Suisse Group AG прогнозують, що євро може зрости до $1,25 до кінця 2021 року.

У Goldman Sachs Asset Management вважають за краще шортити долар проти юаня, тобто ставити на падіння американської валюти. В інвестиційній компанії вважають, що євро та єна будуть і далі рости.

Morgan Stanley і Citigroup також вважають, що долар ослабне. 

“Ризикові настрої, схоже, ще більше зросли на цьому тижні. Ми вважаємо, що це має прискорити зниження курсу долара в найближчій перспективі”, – зазначив Теренс Ву, валютний стратег Oversea-Chinese Banking у Сінгапурі.

Нагадаємо, чи можна в Закарпатті прожити на середню зарплату – ДОСЛІДЖЕННЯ.

Будь в курсі останніх новин!
Підпишись на нашу Facebook-сторінку та YouTube-канал.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*