У ВООЗ зробили серйозну заяву щодо коронавірусу

У Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що влада Китаю відмовилася надавати інформацію про перші випадки інфікування коронавірусом. 

Така надважлива інформацію могла б спростити дослідження походження коронавірусу. Та, про таке рішення Китаю розповіла мікробіолог ВООЗ Домініка Дуайера. 

Вона сказала, що представники влади країни надали лише кілька прикладів, а не всі випадки. Ця інформація потрібна ВООЗ для відповідно епідеміологічного дослідження.

Як заявили члени ВООЗ, їм не дозволяють ознайомитися з ранніми випадками інфікувань, які є основою досліджень. Їм надали лише власні дослідження і за словами представників влади країни, в час, що передував спалаху COVID-19 на території Уханю, зафіксованих випадків смертельно-небезпечної інфекції не було.

Окрім цього, ВООЗ запевняє, що міністерство закордонних справ Китаю і нацкомісія охорони здоров’я ніяк не прокоментували таку ситуацію. 

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я оприлюднили інформацію про існування великої ймовірності того, що смертельний вірус з’явився близько 2 місяців раніше, аніж заявили про його існування офіційно. 

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*