У МОЗ назвали області, які отримають COVID-вакцини найпершими

Ряд різних країн світу вже активно проводять вакцинацію від коронавірусної інфекції, а от у більшості держав, як до прикладу і України, вакцини поки що нема.

Не дивлячись на всі політичні перипетії Україна вже готова до отримання COVID-вакцини. У МОЗ вже навіть склали чіткий план, який дозволяє відразу після прибуття медичного препарату на територію України, розвести до обласних складів. Для цього будуть задіяні одночасно 11 автомобілів.

Віктор Ляшко також назвав області, які отримають вакцину у перший день. У списку Чернігівська, Черкаська, Житомирська, Вінницька, Полтавська, Київська області та місто Київ. Як бачимо, Закарпаття у списку немає.

За словами головного санітарного лікаря України, до всіх інших областей країни вакцина буде доставлена наступного дня після її прибуття.

Варто зазначити, що на кожну мобільну бригаду медиків перший місяць Національна служба здоров’я України буде виплачувати по 8 тис. гривень. Надалі ж медичним закладам доплачуватимуть за фактичну кількість вакцинованих осіб – 85 гривень за кожного Тобто, 25 гривень за введену першу дози вакцини, і ще 60 – за другу.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*