У Закарпатській ОДА прокоментували мовний скандал у Виноградові

Закарпатський ДІАЛОГ вже повідомляв, що у Виноградові дитину не взяли в садочок, бо батьки не знають угорську мову. Згодом уповноважений із захисту державної мови відреагував на мовний скандал.

В пресслужбі Закарпатської ОДА зазначили, що 15 квітня в.о. директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації разом з головою Берегівської РДА і головою Виноградівської ТГ вивчали ситуацію на місці.

З’ясовано, що 29 січня батьком дитини Волошин С. В. подано письмову заяву до закладу щодо зарахування його дитини. 13 квітня Волошин С. В. повторно звернувся до директора ЗДО щодо надання інформації про стан розгляду заяви.

Батьку було надано роз’яснення, що вікові групи формуються відповідно до черговості подання заяв. Наразі групи укомплектовані повністю.

При цьому було наголошено, що формування групи раннього віку чисельністю 15 дітей відбуватиметься в серпні. Уже зареєстровано 30 заяв (заява Волошина С.В. щодо зарахування дитини у групу раннього віку зареєстрована в журналі реєстрації заяв батьків під номером 26).

Нагадаємо, що у райлікарні на Закарпатті у ліфті застрягла 10-річна дитина (ФОТО).

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*