У закарпатському селі ввели двомісячний карантин: які причини

Про це повідомили на сторінці ГУ Держпродспоживслужби Закарпаття.

У селі Стройне Свалявської громади виявили сказ у мертвої лисиці. Тут ввели двомісячний карантин. Випадок сказу підтвердила лабораторна експертиза.

Випадок трапився в приватному домогосподарстві в с. Стройно на Свалявщині, куди забрела дика тварина. Собака, що охороняв подвір’я, в сутичці травмував лисицю, відтак господарю вдалося її знешкодити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У школах Закарпаття шукають вибухівку

Як інформує головний лікар Свалявської районної державної лікарні ветеринарної медицини Микола Рішко, на місце події одразу прибули спеціалісти лікарні, які відібрали необхідні проби для проведення експертизи. Після проведення лабораторної експертизи було підтверджено випадок сказу.

На частині території громади розпочали профілактичну вакцинацію домашніх тварин. Після виявлення сказу на частині території громади розпочалася вакцинація домашніх тварин. На території села Стройно ввели карантин на 60 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повний блекаут на Закарпатті: що варто знати

“Наразі щепленням охоплено близько 85% домашніх тварин. Задля забезпечення максимального імунітету в цій епізоотичній зоні проводитиметься повторна вакцинація”, — повідомили у Держпродспоживслужбі Закарпаття.

За даними відомства, з 2022 року в області зареєстрували 10 випадків сказу тварин.

Нагадаємо, що РФ направила сили на два напрямки – Генштаб.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*