Потрібно встигнути до 1 грудня: українцям озвучили важливе повідомлення

Громадяни України мають час до 1 грудня, щоб подати заявку на отримання допомоги.

Мова про внутрішньо переміщених осіб, які подавали заяву засобами порталу “Дія” до 30 квітня 2022 року, але допомогу з якихось причин не отримали. Тепер потрібно встигнути до 1 грудня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки годин не буде світла у середу: графік відключень на 30 листопада

“Мінцифри сформовано переліки таких внутрішньо переміщених осіб та за наявності у цих переліках всієї необхідної інформації для призначення і виплати допомоги внутрішньо переміщеній особі орган соціального захисту населення забезпечує призначення такої допомоги за відповідний період без особистого звернення особи”, – йдеться в повідомленні Міністерства соціальної політики України.

У відомстві також додали, що у разі відсутності у переліках необхідної інформації або некоректності її викладення орган соціального захисту населення за наявності засобів зв’язку інформує внутрішньо переміщену особу про надання такою особою необхідної інформації для призначення допомоги за відповідні періоди, а у разі невключення інформації про особу до переліку така особа додатково подає інформацію, збережену на носіях, що підтверджує факт подання заяви засобами порталу “Дія”.

Нагадаємо, що стало відомо, як залишатися на зв’язку навіть у критичній ситуації.

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*