Угорщина до 1 лютого продовжила карантинні обмеження

За минулу добу в Угорщині, де продовжили карантин до 1 лютого, підтвердили 10 440 нових випадків зараження коронавірусною інфекцією.

Станом на 9 січня 2021 року в Угорщині зафіксували 337 743 випадків інфікування COVID-19. 10 440 людей, на жаль, померли від ускладнень. 186 449 людей одужали.

Наразі активними хворими у країні є 140 854 людей. У критичному стані – 372 з них.

Оперативний штаб при уряді Угорщини прийняв рішення для запобігання поширенню коронавірусу продовжити локдаун до 1 лютого. Так, премʼєр-міністр Угорщини Віктор Орбан сказав в ефірі радіо Kossuth Rаdiо, що комендантська година з 20:00 до 5:00 буде діяти і надалі. Про це пише 24 канал.

Також середні школи продовжать навчання онлайн, а готелі та ресторани будуть закриті (робота навинос).

”Я віддаю перевагу успішній системі стримування, поки не вистачає вакцин”, – заявив Орбан.

Він додав, що в Угорщині вже вакциновано близько 80 000 осіб, що є недостатньою кількістю. Відтак локдаун продовжено до 1 лютого.

“Я волію мати успішну систему стримування, і поки вакцини не вистачає, ми підтримуємо ці обмеження і звикаємо до життя, яким можна жити в таких умовах”, – наголосив премʼєр-міністр.

Що відомо про вакцинацію в Угорщині

Угорщина почала поступову вакцинацію препаратом від від Pfizer/BioNTech наприкінці грудня 2020 року. Першою працівницею, якій зробили щеплення, стала Адріенна Кертес, лікар центральної лікарні Дель-Пешт.

Нагадаємо, Угорщина планує ввести Covid-паспорт.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*