Угорщина спекулює на горі України – МЗС

Україна не втручалася і не втручатиметься у внутрішні справи Угорщини, запевнив Олег Ніколенко.

 Глава угорського МЗС Петер Сіярто розповсюджує глибоко аморальні та неправдиві повідомлення. Про це заявив речник МЗС України Олега Ніколенко, повідомляє Європейська правда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина переміщує війська до кордону з Україною

Вказано, що Сіярто звинуватив опозицію в надто сильній підтримці України через підтримку лідером опозиції Петера Марки-Зая акції пам’яті жертв бомбардування Маріуполя, а також заявив, що опозиція нібито вже проводить переговори з Києвом щодо своїх дій у разі можливої ​​перемоги на виборах, які відбудуться 3 квітня. 

Ніколенко спростував припущення угорського міністра. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Угорщина зробила важливу заяву щодо безпольотної зони над Україною

“Категорично відкидаємо спроби міністра закордонних справ Петера Сіярто залучити Україну до внутрішньополітичної боротьби в Угорщині… Ми не втручалися і не втручатимемося у внутрішні справи Угорщини. Оцінку діям угорських політиків зрештою дадуть угорський народ та історія”, – заявив він. 

Офіційний представник МЗС України також вважає, що уряду Угорщини за чинних подій на континенті слід зупинити спроби сподобатися Путіну та переглянути угорську політику щодо ненадання Україні оборонної підтримки. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Виконання прохань України занапастить Угорщину – Орбан

“Закликаємо керівництво Угорщини залишити у минулому стрімке зближення з Росією та усвідомити очевидний факт: без миру та безпеки в Україні не буде миру та безпеки в Угорщині. Відмова прем’єр-міністра Орбана надавати повну підтримку Україні сьогодні – це не запобігання втягуванню Угорщини у війну, а навпаки – запрошення Росії до подальшої агресії вглиб Європи”, – вважає речник МЗС. 

Він також наголосив, що вважає аморальним спекулювання на горі українців у рамках передвиборчої кампанії. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Угорщині ножем у серце вбили закарпатця: всі подробиці трагедії (ВІДЕО)

“Розраховуємо, що Будапешт сприятиме єдності в ЄС та НАТО для припинення війни РФ проти України. Росія не повинна отримувати більше простору для продовження її звірств проти українського народу та руйнування європейської безпеки”, – додав Ніколенко.

Нагадаємо, що завдяки бійцю Закарпатської 128-ї бригади знищено кілька десятків одиниць бронетехніки росармії (ФОТО).

Слідкуйте за нами у Facebook та Youtube.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*