Україна уклала контракт на вакцини з Pfizer: очікують десять млн доз

Країна отримає 10 мільйонів доз вакцини Pfizer. Відповідний контракт уже підписано, перші партії повинні почати надходити в найближчі місяці.

Україна уклала договір з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини проти COVID-19. Про це повідомила прес-служба Офісу президента. 

Відзначається, що про це в лютому домовлялися президент Володимир Зеленський і головний виконавчий директор Pfizer Альберт Бурла. 

“Сьогодні дуже важливий день для України і для українського народу – ми сьогодні нарешті підписали важливий контракт з компанією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини Pfizer. Це дійсно складно було зробити, але завдяки розмові з керівником компанії Pfizer Альбертом Бурлою – у мене з ним була розмова 8 лютого – він пообіцяв, що зробить все можливе і неможливе. І зробив це”, – сказав Зеленський. 

В ОП повідомили, що безпосередньо переговорним процесом щодо поставок препарату в Україну за дорученням президента займався керівник Офісу президента Андрій Єрмак. Він зазначив, що співпраця з американськими фармацевтичними компаніями буде продовжуватися і розширюватися. 

Своєю чергою, в Міністерстві охорони здоров’я підтвердили, що уклали рамковий договір з компанією Pfizer про постачання в Україну 10 млн доз вакцин, повідомляє прес-служба відомства. Відзначається, що всі ці вакцини повинні бути поставлені протягом 2021 року. А надходження перших партій очікується в найближчі місяці. 

Нагадаємо, у МОЗ зробили важливу заяву щодо антирекордів Covid.

Будьте першим...

Додайте коментар

Ваш email не буде опубліковано.


*